باربری کرج

لیست باربری کرج و حومه

باربری کرج با مدیریتی قوی ،کارشناسانی مسئولیت پذیرووظیفه شناس با کادری مجرب ، متخصص در در ارائه تمامی خدمات باربری در کرج به تمامی نقاط ایران و کشور های همسایه میباشد. باربری کرج با بیش از نیم قرن تجربه و بیش از 80 شعبه فعال در سراسر ایران از قدیمی ترین باربری های کرج محسوب میگردد .

شرکت لوان نور تعاونی 8 با سرویس دهی به صورت هرروزه به تمام نقاط ایران ( شهرستان ها ،روستا های میان شهری ، مراکز استان ها ) میباشد.شرکت لوان نور با تمامی مجوز ها و ارائه بارنامه معتبر برای ارسال انواع بار های تجاری و غیر تجاری ، خرده بار ، بسته ها و نمونه ها،ارسال اثاثیه منزل و… میباشد . آمادگی عقد قرار داد با کارخانه ها ، شرکت ها و کارگاه های تولیدی برای ارسال بسته ها و بار ها و سفارشات مشتریان شما  به سراسر ایران میباشد. برای استعلام قیمت بار و ساعت حرکت ماشین ها و سوالات دیگر با ما تماس بگیرید

 

باربری کرج چه خدماتی ارائه میدهد؟

  • حمل بار و ارسال بار به شهرستان
  • ارسال بار با اتوبوس
  •  ارسال بارهای شکستنی
  • ارسال بار به شهرستان به صورت زمان بندی شده
  • نگه داری بار های دریافتی و ارسالی شما در فضای انبار
  • حمل بار با کامیون و کانتینر
  • حمل بار با وانت و نیسان

 

ارسال بار با اتوبوس در باربری کرج

 یکی از روش های جدید ارسال فوری بار میباشد بدین صورت که  پس از ثبت سفارش و تماس با کارشناسان انبار ، پیک های باربری کرج  به درب منزل یا شرکت شما مراجعه میکنند و بار شما با اتوبوس ارسال میکنند و به محض رسیدن به مقصدبه گیرنده تحویل داده می شود.

برای مثال حمل بار به مشهد از کرج در صورتی که اسناد و اوراق باشد هزینه متفاوتی دارد و در حمل و نقل ارسال بار با اتوبوس در کمتر از 24 ساعت به گیرنده تحویل داده میشود.

 

شرکت باربری در کرج

شرکت های باربری آماده ی جابجایی بار های مشتریان از هر نقطه ای به کشور هستند. آن ها به جز وظیفه ی جابجایی وظایف مهم و حساس دیگری نیز دارند که باربری کرج در این زمینه فعال است. بهتر است بدانید کیفیت و عملکرد باربری جز نکات مهمی است که مشتری به آن توجه زیادی می کند.

 

از وظایف باربری ها ضمانت برای سالم رساندن بار به مقصد تعیین شده است که مطمئنا هر مشتری با سپردن بار خود به باربری این انتظار را دارد که بارش به سلامت به مقصد برسد.

وظیفه ی دیگر باربری که خیلی مهم است علاوه بر حفظ سلامت بار، رساندن به موقع بار با زمان بندی دقیق طبق خواسته ی مشتری است.

امروزه موضوع فقط جابجایی وسایل در سطح شهر و کشور مطرح نیست بلکه با کیفیت بودن این کار و انجام صحیح و با تعهد جز اصول اولیه است. همچنین هزینه ی مناسب باربری برای مشتری مهم است و باربری باید با مشتری های خود کنار بیاید.

 

از دیگر وظایف باربری ها استفاده از جدید ترین و مدرن ترین روش های بسته بندی است که با در مسافت های طولانی آسیب نبیند.

باربری کرج آمادگی این را دارد که در رابطه با امور جابجایی مثل اسباب کشی و فرستادن بسته ها به شهرستان ها و یا حتی جابجایی و حمل خرده بار در سطح کشور مشاوره ی تخصصی به مشتریان خود بدهد و به مشتریان امنیت خاطر می دهد که بار بدون هیچ مشکلی به مقصد می رسد.

 

باربری کرج در کجا قرار دارد؟

در باربری ترمینال شهید کلانتری کرج، شرکت های حمل و نقل وجود دارد که جابجایی هرگونه باری اعم از ارسال خرده بار به شهرستان از کرج را انجام می دهند. این شرکت های باربری کرج با سابقه ی طولانی که دارند حمل بار را مطمئن و امن برای مشتریان خود انجام می دهند.

فرستادن بار و ارسال به شهرستان کاری است که باید در آن تجربه ی زیادی وجود داشته باشد و همچنین از رانندگان با سابقه و حرفه ای استفاده شود تا خیال طرفین از هر جهت راحت باشد، چرا که رانندگی با ماشین های سنگین بخصوص در جاده ها کار آسانی نیست.

 

حمل بار سنگین و همچنین ارسال خرده بار به شهرستان از کار هایی است که باربری کرج سال ها است که در آن فعالیت می کند.

امروزه به دلیل خرید های اینترنتی که اخیرا بیشتر رایج شده است، که ممکن است این خرید ها حجم کمی داشته باشند به صورت حمل خرده بار توسط باربری ها هم به تمام نقاط کشور ارسال انجام می شود.

 

برای ارسال هر باری نیاز به حضور صاحب بار نیست و خود باربری با توجه به اطمینانی که مشتری به آن ها دارد این وظیفه را انجام می دهد.

وظایف باربری ها آسان نیست و آن ها باید به دقت همه ی اصول را انجام دهند تا مورد یا مشکلی در حین باربری پیش نیاید.

 

باربری کرج و چگونگی ارسال بار از باربری در کرج

امروزه به دلیل مشغله ی زیاد مردم و ترافیک های سنگین شهر ها حتی حمل خرده بار ها هم برای مردم معضل و مشکل شده است. با توجه به خدماتی که خیلی از شرکت ها مثل باربری ها انجام می دهند این جابجایی ها برای مردم آسان شده و مردم کمتر خود را درگیر این جابجایی ها می کنند. باربری کرج پس از دریافت بار از مشتری و تنها با صدور یک فاکتور با در نظر گرفتن وزن و ابعاد بار با بسته بندی مناسب بار را برای ارسال به هر نقطه از کشور آماده می کند.

 

شرکت های باربری در کوتاه ترین زمان، با رعایت کامل ایمنی بار مورد نظر را به مقصد تعیین شده می رسانند.

همچنین ارسال بار با اتوبوس به شهرستان ها به دلیل مسافت بیشتری که طی می شود کمی گران تر است که مشتری با جستجوی شرکت های مختلف و پرس و جوی قیمت ها می توانند جایی که قیمت مناسب تری دارد را انتخاب کنند.

 

باربری کرج با دارا بودن راننده های با سابقه و داشتن ماشین های باربری مطمئن، حمل خرده بار ها را با تضمین و مطمئن انجام می دهد زیرا حمل خرده بار بیشتر یک نوع حمل و نقل جاده ای و زمینی است و نیاز به ماشین و راننده ی مطمئن می باشد.

با توجه به نیاز های جامعه و خرید و فروش های از راه دوری که انجام می شود حمل بار اهمیت بیشتری پیدا کرده است و ارسال بار از شهری به شهر دیگر بیشتر شده است و اعتماد مردم هم با توجه به زیاد انجام شدن این کار بیشتر شده است و با خیال راحت بار خود را به باربری ها می سپارند.

 

نحوه ی کار باربری کرج

حمل بار با توجه نوع بار نیاز به بسته بندی مناسب خود را دارد به عنوان مثال بسته بندی اثاثیه ی منزل با بسته بندی ابزار آلات و ماشین آلات متفاوت است و یا حتی بسته بندی مواد خوراکی و محصولات کشاورزی هم بسته بندی مخصوص خود را دارند که باربری کرج به شکل حرفه ای تمام این کار ها را انجام می دهد. بسته بندی ها را باید کارگران با تجربه و حرفه ای انجام دهند که این بار ها دچار آسیب و خرابی نشوند.

از اصول کار باربری ها علاوه بر بسته بندی امن تضمینی است که در بار نامه قید می شود و اطمینان مشتری را برای به سلامت رساندن بار جلب می کند، در واقع این بار به صورت بیمه شده به مقصد می رسد.

 

باربری کرج با توجه به زمانی که مشتری برای رسیدن بار به مقصد اعلام کرده با تعیین زمان بندی دقیق و مناسب با وجود داشتن رانندگان حرفه ای و ماشین های مخصوص حمل بار این کار را در اسرع وقت انجام می دهند.

زمانی که بار ارسال شده مقدار زیادی باشد با چیدمان دقیق و مرتب از آسیب رسیدن به بار جلوگیری می شود و بار با اطمینان بیشتری به مقصد می رسد.

خود باربری ها هم برای جلب بیشتر اعتماد مشتری تمام تلاش خود را می کنند تا همه ی مراحل به درستی انجام شود و در این میان کسی متحمل ضرر و زیانی نشود.

 

چگونه از باربری کرج به شهرستان بار ارسال کنیم ؟

شما میتوانید برای حمل بار به صورت پسکرایه  مرسوله خود را تحویل دفتر باربری کرج  لوان نور تعاونی 8 دهید و یا با شماره تلفن 09121857658  تماس گرفته و هماهنگی لازم را برای دریافت مرسوله از شما و تحویل باربری کرج به عمل آورید و سپس بعد از کمتر 24 ساعت محموله خود را در دفاتر شهرستان لوان نور تحویل بگیرید.

4.8/5 - (9 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
4 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ارش باقری
ارش باقری
2 سال قبل

بیشتر از ۴ ساله هم کاری میکنیم برای ارسال بار به شهرستان فوق العاده مسئولیت پذیر هستند خیالمون از بارهای ارسالی راحته .

سپهر
سپهر
8 ماه قبل

بی نظیره
من همیشه بارهامو با این باربری میفرستم کرج