سوالات متداول

ارسال بسته شهرستان

از ما بپرسید

فرم تماس سریع

  _

  سوالی دارید؟

  با ما در تماس باشید 

  لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، میتوانید به راحتی با ما تماس بگیرید .

  سوالات متداول

  سوالات پرتکرار مشتریان

  چگونه به شهرستان بار ارسال کنم ؟

  روش اول :  با مراجعه حضوری به دفترباربری کرج ما واقع در ترمینال شهید کلانتری کرج و دریافت بار نامه (بیجک) محموله اقدام به ارسال بار نمایید .

  روش دوم : تماس با کارشناسان شرکت باربری لوان نور ودرخواست پیک داخل شهری (موتوری،سواری،وانت،نیسان و…) و اعزام به محل شما به صورتی آنی و دریافت بارنامه(بیجک) باربری برا ارسال بار شما به شهر مورد نظر (تمامی هزینه های داخل شهری بر عهده مشتری است )

  چگونه بار را درمقصد دریافت کنم ؟

  روش اول : برای دریافت بار در شهر مقصد بار مراجعه حضوری به ترمینال آن شهر و دفاتر تخلیه بار و ارایه کارت شناسایی معتبرمیتوانید نسبت دریافت محموله خود اقدام کنید .

  روش دوم : تماس با دفاتر تخلیه بار و درخواست ارسال محموله شما با ماشین های داخل شهری به محل مورد نظر و دریافت محموله با ارایه کارت شناسایی معتبر در کمترین زمان ممکن .

  کدام بارها نمی توان ارسال کرد؟

  مرسوله های ممنوعه شامل کالاهای قاچاق،مواد فاسد شدنی،حیوانات زنده، مواد مخدر،مواد قابل اشتعال و انفجار و… نمی توان ارسال کرد .

  هزینه های حمل بار چگونه محاسبه میگردد ؟

  تمامی هزینه ها حمل بار با توجه به حجم،تعداد، وزن محموله و فاصله تا شهر مقصد به صورت توافقی محاسبه میگردد . تمامی هزینه های داخل شهری شامل پیک و بسته بندی به عهده مشتری میباشد .

  توجه فرمایید شما میتوانید برای کاهش چشم گیر هزینه ها با عقد قرارداد سالانه با باربری کرج شرکت لوان نور اقدام نمایید برای مشاوره و اطلاع از شرایط و امتیازات قرارداد با ما تماس بگیرید .

  چگونه به کشور های همیاسه بار ارسال کنم ؟

  برای ارسال بار به کشور های همسایه پس از طی کردن سوال 1 (چگونه به شهرستان بار ارسال کنم ؟) پس از 48 الی 96ساعت(چهارروز) میتوانید اقدام به دریافت بار در کشور و شهر مقصد کنید . زمان رسیدن بار به علت تاخیر مراحل مرزی و گمرکی دقیق نیست .

  شرایط و هزینه های تخلیه بار و نگه داری و انبار داری چگونه محاسبه میشود ؟

  نگه داری بار در مقصد تا سقف 15 روز و زمان بیشتر به درخواست گیرنده بار در مقصد میباشد.

  هزینه تخلیه بار و نگه داری تا سقف 15 روز از لحظه رسیدن محموله 30 درصدکل کرایه میباشد و روز های بیشتر به صورت توافقی محاسبه میگردد .

  در صورت عدم دریافت بار در مقصد پس از15 روز چه اتفاقی می فتد ؟

  در صورت عدم پاسخگویی گیرنده محموله تا 15 روز ، محموله به شهر کرج عودت داده داده میشود و ارسال کننده بار موظف است هزینه های برگشت بار و انبارداری مقصد را پرداخت کند.

  چه بار هایی را نمیتوان به صورت پسکرایه ارسال کرد ؟

  حداقل ارزش مالی مرسوله باید 2 برابر مبلغ پس کرایه باشد و در غیر این صورت باید هزینه را پرداخت و به صورت پیش کرایه ارسال کنید .

  ساعت حرکت ماشین ها چه زمانی است ؟

  تمامی شهرها و شهرستان های ایران به صورت اختصاصی و هرروزه دارای سرویس رفت و برگشت هستند . برای هماهنگی و اطلاعات بیشتر با شماره های دفتر لوان نور تماس بگیرید .

  اعتبار شرکت باربری لوان نور و بارنامه ( بیجک ) را چگونه میتوان ارزیابی کرد ؟

  تمامی حقوق و اعتبار شرکت لوان نور تعاونی 8( سعادت بار توکل)تحت نظارت سازمان حمل ونقل برون شهری و انجمن صنفی ترمینال شهید کلانتری کرج زیر مجموعه شهرداری استان البرز میباشد .

  تمامی حقوق و شکایات قابل پیگیری و از سازمان های مربوطه میباشد .

  تماس ارسال بار